Ana sayfa

Shenzhen Maps Industry Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Shenzhen Maps Industry Co., Ltd

Firmamız yastık makineleri, koltuk makineleri, yatak üretim hattı ve wadding hattı profesyonel bir üreticisidir. Ürünlerimizin% 90'ı dünya çapında 80'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Makinelerimiz CE Sertifikasını geçmiştir ve bazıları Ulusal Patent almıştır. Teknik yenilik, tam kalite kontrol ve satış sistemi yeteneğine sahibiz.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz artık müşterilerle iyi bir üne sahiptir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : MAPS

Yıllık satış : 2.5 Million-5 Million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

SHENZHEN MAPS SANAYİ A.Ş., LTD

Shenzhen MAPS Industry Co, Ltd Kasım 2004 yılında kuruldu. Ana iş üreten ve yastık mahinery, kanepe makineleri, yatak makineleri satan satmaktadır. Teknik ekibimiz, müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarını karşılamaya ve üretim tekniğini sürekli geliştirmeye, üretimde zengin deneyim biriktirmeye adamıştır. Şirketimiz, müşterilerimize mekanik otomatik üretim yapmak, ürün kalitesini ve üretim verimliliğini arttırmak ve işçilik maliyetlerini büyük ölçüde azaltmak için çok fazla Ar-Ge fonu yatırımı yapmaktadır.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika ve gelişmekte olan pazar ülkelerine ihraç edilmektedir. MAPS ve SIEMENS (Shenzhen Şubesi) ortaklaşa makineler için teknoloji geliştiriyor; Küreselleşmeyi gerçekleştirmek için teknik destek sağlıyorlar. Amacımız müşterilerine profesyonel makineler ve hizmetler sunmaktır.

Firma Servisi

Şirket takım

İlgili kişi

Adres: 31 Blok, Baosheng Sanayi Bölgesi, Bainikeng, Pinghu Town, Shenzhen, Çin

Fabrika adres:BLK5, Runchang Endüstri Parkı, Hongtian Köyü, Xinxu Kasabası, Huiyang Dist, Huizhou Şehri, GuangDong Eyaleti, Çin